• Wpisów: 6
  • Średnio co: 235 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:48
  • Licznik odwiedzin: 1 593 / 1650 dni
 
kucysie
 
Właśnie wpadłam na super pomysł.Od 7 do 14 dnia miesiąca odbywać się będzie tydzień fanonu mlp w którym przedstawie swoje fan piosenki, fan kucyki i fan odcinki. Wy również możecie się przez ten tydzień chwalić. A skoro jest 08.05.2014 to muszę coś fanowskiego opublikować, więc dam na to kucyka:

Persipana: Persipana (z ang. Percepana czyli słowo Percepan z dodatkiem a).

Wygląd

Perisipana ma kolory opisane w infoboxsie. Jest dosyć wysoka. Jej włosy są długie i mają w niektórych miejscach bujne loki. Nosi kolczyki w kształcie połówek czekoladek z szpyptą Persipianu.

Charakter

Persipiana to łagodna i spokojna klacz, uwielbia wieczorne spotkania z herbatką. Nigdy nie myślała by kogoś skrzywdzić, czasami potrafi bardzo się bać ale zazwyczaj udaje się jej to ukryć, nie lubi jak źle się o niej myśli.

W innych językach

   Persipána
   Percepiana
   Persipaania
   Banketbakkersspijsa
   Персипа́нa

Możecie nazywać ją w którym wam się chce języku.

Życiorys

Źrebięce lata

Persipiana urodziła się w Odricenow city. Była pierwszym dzieckiem z bogatej rodziny. Potem urodziły się jej dwie siostry bliźniaczki Wanilla i Smietniia. Ona nie była jednak szczęśliwa. Tata całymi dniamy oprowadzał turystów, a mama choć starała się znaleść czas musiała pracować. Młodsze siostry bawiły się razem ale nie lubiły Persipiany. Persipiana zaprzyjaźniła się z jedną z lokajek, a tata zarządał by porzuciła pracę i stała się opiekunką Persipiany. Persipiana uwielbiała się bawić z opiekunką ale pewnego dnia ona w neiwyjaśnionych okolicznościach znikneła, Persipiana miała pewność, że tata ją zwolnił, poniewarz nie uczyła jej o biznesach czego tata chciał by mogła przejąć firmę, a o magii przyjaźni oraz o miłości. Od tego czasu Persipiana zamkneła się w sobie, miała do niej przyjechać jakaś wzorowa wychowawczyni wsechczasów by ją uczyć zamiast puszczać ją do szkoły, gdzie mogła by nauczyć się przyjaźni i zapomnieć o biznesie. Ale biznes nudził Persipiane, ona wolała inne, żeczy wolała pomagać w aukcjach na dobre cele, a nie zarabiać tylko przez to, że ich dom zbudowano na szkielecie dinozaura przez pomyłke i każdy chcę go zwiedzać.

Pogoń za Ciutie Markiem

Niedługo przybyła wychowawczyni, okazało się, że jest miła i nie ma zamiaru jej niczego uczyc jak się tego jej tata spodziewał. Chciała jej pomuc zdobyć znaczek. Ona wtedy pierwszy raz pomyślała do czego tak naprawdę jest potrzebna i co robi najlepiej. Wstydziła się też bardzo, że jej młodsze siostry miały znaczki w wieku 5 lat i wcześniej, a ona nie miała jeszcze kiedy miała 8 lat. Co dwa tygodnie wtedy przybywały magazyny "PonyZawody" w których mówili o zawodach. Wychowawczyni prenumerowała jej te magazyny ale jej się nic nie podobało, a jak już jej się to podobało to rodzice się nie zgadzali by choć prubowała zdobyć taki znaczek, a jak już wszystcy się zgadzali to wychodziło na to, że nie umie tego robić. W końcu kiedy już nikt nie miał nadziei, a ona miała już 10 lat przyszedł kwietniowy magazyn o kucharstwie, a ona nie wiedziała o tym za dużo. Do tego wszystkiego nic jej nie wychodziło, prubowała wszystkich przypraw i przepisów ale w końcu po długich oczekiwaniach udało jej się pierwszy przepis na czekoladki z Percepanem. Dostała wtedy śliczny znaczek z właśnie tymi czekoladkami.

Najważniejsza chwila jej życia

- Wstawaj - szepneła jej wychowawczyni o wczesnym poranku.

- Co się stało? - zapytała śnięta Persipana.

- Zdobyłaś już znaczek i jesteś gotowa by uciekać - oznajmiła wychowawczyni.

- Po co mam uciekać! - zapytała nieświadoma klaczka - czy coś się dzieje złego?

- Przecież, nie lubisz tego życia, masz jedyną szanse gdy rodzice wyjechali, możesz pujść do tej małej chatki którą zawsze tak obserwowałaś i żyć z twoją dawną opiekunką, a jest to moja siostra i ja bym przychodziła do was co tydzień jak tylko dam radę, a mało będzie takich tygodni w kórych nie przyjadę. - powiedziała wychowawczyni.

Persipana zodziła się i zaraz obie były przed chatką gdzie czekała na nią jej opiekunka Gastromi. Pożegnała się z wychowawczynią, a zaraz razem z panią Gastromi weszły do domku.

- Witaj moje drogie dziecko, tak długo czekałam, aż zdobędziesz znaczek - zawołała uradowana Gastromi.

- Witam panno Gastromi, jaką mamy pracę? - zapytała Persipana

- Moja siostra dla nas zarabia, a już niedługo znajdzie nową pracę bo z twojego starego domu ją zwolnią - odpowiedziała smutna Gastromi. - Wtedy przeniesiemy się do Piery Lown.

Potem obie robiły to co dawniej kiedy jeszcze Gastromi pracowała w jej domu.

Pierwsze dni w Piery Lown

Miną tydzień, a były w Piery Lown. Persipana i Gastromi zamieszkały w małym, jednorodzinnym domu. Miną miesiąc i musiały się szykować, bo oto Persipana miała iść do 5 klasy. Z teo co było jej wiadomo to szkoła tylko dla klaczy co ją cieszy ale nie ucieszyło ją to, że jest najmłodsza bo wszystcy skończyli 11 lat wcześniej, a ona je skończy dopiero 23 grudnia. Jej pierwszą lekcją była Matematyka, usiadła z pewną Totormey która jak tylko usłyszała pytanie ile to 56:8 wraz z Persipaną podniosła ręke. Najpierw odpowiadała Totormey odpowiedziała, że to 8. Odpowiedź była błędna poprawną odpowiedź 7 podała Persipana co Totormey uznała za wyzwanie i stała się jej wielką rywalką. Niedługo doszła nowa klacz, której również nikt nie lubił, a była ona bardzo nieśmiała, zaprzyjaźniły się, a klacz miała na imię Reyoney i miała urodziny 23 grudnia. Robiły wszystko razem i były bardzo szczęśliwe. Pewnego dnia rodzice Reyoney zmarli, a wtedy one zamieszkały razem u pani Gastromi i były bardzo szczęśliwe.

No, a tutaj zdjęcie sorry,że Maja108, ale tak nazywam się na stronie na której po raz pierwszy:

Nie możesz dodać komentarza.